Топографічна карта Рівненська область
Інтерактивна карта
Натисніть на карті щоб відобразити висоту.
Рівненська область
За висотою своєї поверхні область поділяється на північну частину, яка розташована в межах Поліської низовини, у тому числі Клесівської рівнини, (переважні висоти 140—180 м, мінімальна висота 134 м у долині річки Горинь), та південну частину, яка розташована на Волинській височині (переважні висоти 200—300 м). Найвищими її ділянками, що піднімаються понад 300 м, є Повчанська височина (до 361 м), Мізоцький кряж (до 342 м), а також Рівненське плато і Гощанське плато. На крайньому півдні в межі області заходять схили Подільської височини, зокрема Вороняки, де поблизу села Дружба розташована найвища точка Рівненщини — 372 м.
Про цю карту

Назва: Топографічна карта Рівненська область, висота, рельєф.
Місце: Рівненська область, Україна (50.00404 25.08413 51.95007 27.73464)
Середня висота: 192 м
Мінімальна висота: 124 м
Максимальна висота: 404 м
Інші топографічні карти
Натисніть на карту щоб переглянути її топографію, її висоту та її рельєф.

Бронники
За розповіддю Якова Ковальчука, Бронники здавен ділили на 42 ґрунти (один ґрунт власника мав 12 десятин, а десятина дорівнювала 1,09 га). Крім того, у 1909 році, селяни закупили…
Середня висота: 207 м

Свидовець
Україна > Закарпатська область
Найбільш піднятою частиною ландшафту Свидовець є головний Свидовецький хребет, який має вигляд опуклої на північний схід гірської дуги, що проходить через такі вершини:…
Середня висота: 852 м

Карапиші
Перше відоме позначення села Карапиші на мапах припадає на 1650 рік. Тоді французький інженер і військовий картограф Ґійом Левассер де Боплан, який перебував на польській…
Середня висота: 147 м

Кременчук
Правобережна частина, Крюків, розташована на півострові, утвореному річищем Домахою, куди впадали річки Крюків і Гнила, а з іншої — широкою затокою річки Семова. Долини…
Середня висота: 90 м

Дніпро
До початку XX століття в руслі Дніпра були пороги — між містами Дніпро і Запоріжжя. На сьогодні їх затоплено водами Дніпровського водосховища. Якщо каміння й скелі…
Середня висота: 83 м

Зоря
Історія, природа, топографія цієї землі відображені в старовинних назвах урочищ: «Курган» (староруський могильник), «Візірка», «Козачка», «Люлька», «Замковисько»,…
Середня висота: 221 м

Балико-Щучинка
Древній Чучин розмістився на правому березі Дніпра на висоті 70 м над рівнем води, городище з усіх сторін захищене крутими схилами, вздовж споруд тягнувся ряд напівземлянкових жител. Поблизу археологи відкрили кілька господарських ям, які використовувались для зберігання зерна.
Середня висота: 128 м